Днес е 24 май !
Един от най-светлите и тържествени празници! Денят, в който честваме създаването на славянската писменост, празникът на българската духовност и култура. Това е денят на просветата, в който си припомняме, че нашият народ от древни времена има своя писменост.
За този светъл ден е подготвена емоционална и разнообразна празнична програма, поздрав за всички родители и гости на тържеството.
На този ден бяха наградени учениците, които се изявиха и постигнаха високи резултати, а именно:
- Валери Аврамов от I клас – за достойно представяне на Националното състезание по „Родна реч“.
- Борислав Аврамов от I клас – за достойно представяне на Националното състезание по „Родна реч“.
- Рая Хаджиева от I клас – за достойно представяне на Националното състезание по „Родна реч“.
- Мехди Кабахасанов от II клас – за постигнати отлични резултати в състезанията организирани от СБНУ и на състезанието „Родна реч“
- Николай Зотев от II клас – за постигнати отлични резултати в състезанията организирани от СБНУ и състезанието „Млад математик“
- Антоан Шахмански – за постигнати отлични резултати на състезанието „Млад математик“
- Дария Мутенова – за постигнати отлични резултати на състезанието „Аз зная английски език“
- Деян Терзиев - за достойно представяне на състезанието „Млад математик“
- Саня Чоджукова – за постигнати отлични резултати на състезанието „Аз зная английски език“
- Ирем Мустафова Терзиева – за класиране и участие в областен кръг на олимпиадата „Знам и мога“.
- Стивън Селвиев Мехмедалиев – за активно участие в турнир по „Футбол“ и за постигнати отлични резултати на състезанията „Млад математик“ и „Родна реч“.
- Алвина Бучева – за постигнати отлични резултати на състезанието „Млад художник“.
- Алина Афузова – за постигнати отлични резултати на състезанието „Млад художник“.
- Ая Чиева – за постигнати отлични резултати на състезанието „Млад художник“.
- Борислав Дениславов Малковски - за 1-во място в училищен турнир по „Тенис на маса“ и за постигнати отлични резултати на състезанията „Родна реч“ и „Млад математик“.
- Ахмед Аптовски – за постигнати отлични резултати на състезанието „Млад математик“.
- Васи Исаков – за достойно представяне на състезанието „Млад художник“-
- Владимир Даскалов – за постигнати отлични резултати на състезанията „Родна реч“ и „Млад математик“.
- Демир Исаков – за постигнати отлични резултати на състезанието „Млад художник“.
- Николай Абаджиев – за постигнати отлични резултати на състезанията „Млад математик“ и „Родна реч“.
- Виктория Мирославова Зотева - за класиране и достойно представяне в областен кръг на олимпиада по БЕЛ, за класиране и участие във финален кръг на състезанието “Стъпала на знанието“ и за постигнати отлични резултати на състезанията „Млад математик“, „Родна реч“, „Млад художник“.
- Кристияна Богомилова Блатева - за класиране и участие във финален кръг на състезанието “Стъпала на знанието“, за участие в регионален кръг на състезанието по правопис на английски език „Speeling bee“ и за постигнати отлични резултати на състезанията „Млад математик“, „Родна реч“, „Млад художник“.
- Ясмин Тамерова Исакова - за класиране и участие в областен кръг на олимпиада по БЕЛ, за постигнати отлични резултати на състезанията „Млад математик“, „Родна реч“
- Аян Ахмедов Татаров - за класиране и достойно представяне на регионален кръг на състезание по правопис на английски език «Speeling bee», за класиране и участие в областен кръг на олимпиада по физика и астрономия и за постигнати отлични резултати на състезанията „Млад математик“, „Родна реч“
- Ани Калинова – за постигнати отлични резултати на състезанията „Млад математик“, „Родна реч“, „Млад художник“.
- Джанет Хубенова Бучева - за класиране и участие във финален кръг на състезанието “Стъпала на знанието“, за постигнати отлични резултати на състезанията „Млад математик“, „Родна реч“, „Аз зная английски език“.
- Тома Васков Овчаров - за класиране и участие във финален кръг на състезанието “Стъпала на знанието“, за постигнати отлични резултати на състезанията „Родна реч“, „Аз зная английски език“ и „Млад художник“.
- Митко Якубашев - за постигнати отлични резултати на състезанията „Родна реч“, „Аз зная английски език“ и „Млад художник“.
- Отборна награда за 4 клас - за първо място в училищен турнир по „Тенис на маса“
Благодарим на всички родители за това, че ни помагахте и ни съдействахте, така че заедно да постигнем тези резултати!
Честит празник!